UPJ1H4R7MDD
Partnumber:
UPJ1H4R7MDD
Manufacturer:
Nichicon
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 40mA 2000h 105°C Bulk