UPJ1J221MHD6TN
Partnumber:
UPJ1J221MHD6TN
Manufacturer:
Nichicon
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 63V 20% (16 X 15mm) Radial 7.5mm 820mA 5000h 105°C Ammo