UPM1V221MPD
Partnumber:
UPM1V221MPD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (8 X 20mm) Radial 3.5mm 580mA 3000h 105°C Bulk