UPM2A470MPD
Partnumber:
UPM2A470MPD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 100V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 340mA 5000h 105°C Bulk