Partnumber: UPS1J102MHD
Manufacturer: Nichicon
products.category: others
Availability: 547 in stock
SKU: UPS1J102MHD
decrease increase
Package Cap Aluminum Lytic 1000uF 63V 20% (16 X 31.5mm) Radial 7.5mm 1380mA 3000h 105°C Bulk