Partnumber: UPS1V102MHD
Manufacturer: Nichicon Corporation
products.category: others
Availability: 360 in stock
SKU: UPS1V102MHD
decrease increase
Package Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Through Hole