UPS2A4R7MDD1TA
Partnumber:
UPS2A4R7MDD1TA
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 100V 20% (5 X 11mm) Radial 5mm 74mA 2000h 105°C