UPS2E470MHD1TN
Partnumber:
UPS2E470MHD1TN
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 250V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 230mA 3000h 105°C Ammo