Partnumber: UPT2W101MHD
Manufacturer: Nichicon
products.category: C/R/E
Availability: 368 in stock
SKU: UPT2W101MHD
decrease increase
Package Cap Aluminum Lytic 100uF 450V 20% (18 X 40mm) Radial 7.5mm 650mA 5000h 105°C Bulk