UPW1C220MDD6
Partnumber:
UPW1C220MDD6
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 16V 20% (5 X 7mm) Radial 2mm 120mA 2000h 105°C Automotive Bulk