UPW1H100MDD1TD
Partnumber:
UPW1H100MDD1TD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 120mA 2000h 105°C Automotive Ammo