UPW1H220MDD1TA
Partnumber:
UPW1H220MDD1TA
products.category:
C/R/E
Availability:
Out of stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 5mm 170mA 2000h 105°C Automotive Ammo