UPW1H221MPD
Partnumber:
UPW1H221MPD
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 50V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 850mA 5000h 105°C Automotive Bulk