UPW1H222MHD
Partnumber:
UPW1H222MHD
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 50V 20% (18 X 35.5mm) Radial 7.5mm 3100mA 8000h 105°C Automotive Bulk