UPW1H4R7MDD1TD
Partnumber:
UPW1H4R7MDD1TD
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 90mA 2000h 105°C Automotive Ammo