UPW1J271MHD
Partnumber:
UPW1J271MHD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 270uF 63V 20% (16 X 15mm) Radial 5mm 1410mA 8000h 105°C Automotive Bulk