UPW1J330MED
Partnumber:
UPW1J330MED
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 33uF 63V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 250mA 2000h 105°C Automotive Bulk