UPZ2D221MHD
Partnumber:
UPZ2D221MHD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
UPZ2D221MHD
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 200V 20% (12.5 X 40mm) Radial 5mm 800mA 2000h 105°C Bulk