UQQ-12/8-Q12NB-C
Partnumber:
UQQ-12/8-Q12NB-C
Manufacturer:
Murata
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 12V 8A 96W 9-Pin Case C-68 - Bulk