UQQ-5/17-Q12PB-C
Partnumber:
UQQ-5/17-Q12PB-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 5V 17A 85W 8-Pin Quarter-Brick