URS1E101MDD1TD
Partnumber:
URS1E101MDD1TD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (6.3 X 9mm) Radial 2.5mm 180mA 2000h 85°C Ammo