URY2A101MHD
Partnumber:
URY2A101MHD
Manufacturer:
Nichicon
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 100V 20% (12.5 X 12.5mm) Radial 5mm 230mA 2000h 105°C Bulk