URZ1A103MHD
Partnumber:
URZ1A103MHD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10000uF 10V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 1700mA 1000h 105°C Bulk