URZ1E221MPD1TD
Partnumber:
URZ1E221MPD1TD
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 25V 20% (10 X 9mm) Radial 5mm 220mA 1000h 105°C Ammo