URZ1E222MHD
Partnumber:
URZ1E222MHD
products.category:
C/R/E
Availability:
720000 in stock
SKU:
URZ1E222MHD
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 25V 20% (18 X 15mm) Radial 7.5mm 970mA 1000h 105°C Bulk