US15KB80R
Partnumber:
US15KB80R
Manufacturer:
Shindengen Electric Manufacturing Co., Ltd
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1788 in stock
SKU:
US15KB80R
Package
Diode Rectifier Bridge Single 800V 15A 4-Pin Case D-6K