USL00-30L-A
Partnumber:
USL00-30L-A
Manufacturer:
KEL Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board F 30 POS 0.4mm Solder RA Side Entry SMD T/R