USP-350-48
Partnumber:
USP-350-48
Manufacturer:
Mean Well Enterprises
products.category:
MODULES
Availability:
683000 in stock
SKU:
USP-350-48
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 6.25A 300W 23-Pin