UST1HR47MDD
Partnumber:
UST1HR47MDD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 0.47uF 50V 20% (4 X 7mm) Radial 1.5mm 5mA 1000h 105°C Automotive Bulk