UT7500G-33-AB3-C
Partnumber:
UT7500G-33-AB3-C
Manufacturer:
Unisonic Technologies Company Limited
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Standard Regulator Pos 3.3V 0.15A 4-Pin(3+Tab) SOT-89 T/R