UUB1V101MNL1GS
Partnumber:
UUB1V101MNL1GS
Manufacturer:
NICHICON
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (10 X 10mm) SMD 80mA 2000h 125°C Automotive AEC-Q200 T/R