UUD1A471MNR1GS
Partnumber:
UUD1A471MNR1GS
Manufacturer:
Nichicon
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 10V 20% (8 X 10mm) SMD 450mA 5000h 105°C Automotive T/R