UUD1A471MNR1GS
Partnumber:
UUD1A471MNR1GS
Manufacturer:
Nichicon Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 3333, CHIP