UUD1C151MCL1GS
Partnumber:
UUD1C151MCL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 150uF 16V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 280mA 2000h 105°C Automotive T/R