UUD1H470MCL1GS
Partnumber:
UUD1H470MCL1GS
Manufacturer:
Nichicon Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 50V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 185mA 2000h 105°C Automotive T/R