UUD1V331MNL1GS
Partnumber:
UUD1V331MNL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (10 X 10mm) SMD 670mA 5000h 105°C Automotive T/R