UUG1C222MNQ1MS
Partnumber:
UUG1C222MNQ1MS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 16V 20% (16 X 16.5mm) SMD 1150mA 2000h 85°C T/R