UUG1V471MNL1MS
Partnumber:
UUG1V471MNL1MS
Manufacturer:
NICHICON
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 580mA 2000h 85°C T/R