UUG2A221MNQ1MS
Partnumber:
UUG2A221MNQ1MS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 100V 20% (18 X 16.5mm) SMD 665mA 2000h 85°C T/R