UUG2W100MNQ1MS
Partnumber:
UUG2W100MNQ1MS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 450V 20% (16 X 16.5mm) SMD 140mA 2000h 85°C T/R