UUJ2A470MNQ1MS
Partnumber:
UUJ2A470MNQ1MS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 100V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 160mA 5000h 105°C T/R