UUJ2D220MNQ1MS
Partnumber:
UUJ2D220MNQ1MS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 200V 20% (12.5 X 16mm) SMD 105mA 5000h 105°C T/R