UUL1H3R3MCL1GS
Partnumber:
UUL1H3R3MCL1GS
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 3.3uF 50V 20% (4 X 5.8mm) SMD 14mA 5000h 105°C Automotive T/R