UUR1H470MNL1GS
Partnumber:
UUR1H470MNL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 50V 20% (8 X 10mm) SMD 140mA 2000h 85°C Automotive T/R