UVK1E221MED
Partnumber:
UVK1E221MED
Manufacturer:
Nichicon
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 25V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 280mA 2000h 85°C Bulk