UVQ-24/4.5-D48N-C
Partnumber:
UVQ-24/4.5-D48N-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 24V 4.5A 108W 8-Pin Quarter-Brick