Partnumber: UVR1C102MPD
Manufacturer: Nichicon
products.category: C/R/E
Availability: 455 in stock
SKU: UVR1C102MPD
decrease increase
Package Cap Aluminum Lytic 1000uF 16V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 790mA 2000h 85°C Bulk