UVR1E102MPD
Partnumber:
UVR1E102MPD
products.category:
others
Availability:
517 in stock
SKU:
UVR1E102MPD
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 960mA 2000h 85°C Bulk