UVR1H100MDD
Partnumber:
UVR1H100MDD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 60mA 2000h 85°C Bulk