UVR1H100MDD1TD
Partnumber:
UVR1H100MDD1TD
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 60mA 2000h 85°C Ammo